Adidas

Muži
Ženy
Deti
Doplnky
Športy

Značka adidas má dlhú históriu a hlboko zakorenené spojenie so športom. Všetko, čo robíme, má korene v športe hovoria o sebe jej predstavitelia. adidas má v ponuke široké a rozmanité športové portfólio, od hlavných svetových športov, ako je futbal a beh, až po regionálne športy, ako je americký futbal a ragby. To umožnilo značke presahovať kultúru a stať sa jednou z najuznávanejších a najznámejších svetových značiek a to aj mimo šport.

Poslaním značky adidas je byť najlepšou športovou značkou na svete tým, že navrhuje, vyrába a predáva najlepšie športové výrobky na svete s najlepšími službami a skúsenosťami.

Všetko v spoločnosti adidas odráža ducha  zakladateľa Adi Dasslera. Jeho hlavným cieľom už v tých dňoch bolo vylepšovať podmienky pre športovcov a aj dnes je spotrebiteľ v centre všetkého, čo značka adidas robí.

Vychádzajúc z neúnavného úsilia o inováciu a desaťročia zhromažďovania odborných poznatkov v oblasti športu, sa adidas stará o všetkých, od elitných profesionálnych športovcov a tímy až po  jednotlivca, ktorý sa chce prostredníctvom športu stať súčasťou ich života. Veríme, že prostredníctvom športu máme moc zmeniť životy. Sme posadnutí tým, že pomáhame športovcom na všetkých úrovniach robiť zmeny - v ich hre, v ich živote, v ich svete.

Zobraziť viac
Adidas ORIGINALSAdidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk