Arašidy - Čokoláda pražené mělněné 330g (arašidové-čokoládový krém)

Arašidy-ČOKOLÁDA PRAŽENÉ MĚLNĚNÉ (arašidové-ČOKOLÁDOVÝ KRÉM) Arašidové-čokoládový krém je vyrobený z pražených plodov podzemnice olejnej, čokolády z Troubelice (75% kakaa), sušené trstinovej šťavy a Himalájske soli. Spojením týchto ingrediencií vzniká lahodná čokoládová nátierka, ktorá neobsahuje žiadne pridané palmové

Popis výrobku Arašidy - Čokoláda pražené mělněné 330g (arašidové-čokoládový krém)

Arašidy-ČOKOLÁDA PRAŽENÉ MĚLNĚNÉ (arašidové-ČOKOLÁDOVÝ KRÉM)
Arašidové-čokoládový krém je vyrobený z pražených plodov podzemnice olejnej, čokolády z Troubelice (75% kakaa), sušené trstinovej šťavy a Himalájske soli. Spojením týchto ingrediencií vzniká lahodná čokoládová nátierka, ktorá neobsahuje žiadne pridané palmové tuky, mlieko, sójový lecitín a iné dochucovadlá. Vďaka starostlivému prístupu k výrobe čokolády v Troubelice si kakaové bôby zachovávajú svoje nutričné hodnoty a sú zdrojom antioxidantov, vitamínov a flanovoidů.
Tuhá konzistencia a bielo kryštály sú prirodzeným javom pri nižších teplotách.Odporúčame pred konzumáciou ponechať pri izbovej teplote.
Balenie: 330 g
Upozornenie: Skladujte v chlade a tme. Spotrebujte do jedného mesiaca po otvorení. Krajina pôvodu surovín: podzemnica olejná - Argentína / USA a čokoláda - Slovenská republika / Ekvádor. Môže obsahovať stopy sezamu a ostatných stromových orechov. Vhodné pre vegánov.

Výživové údaje:
100 g
Energetická hodnota
2 362 kJ / 568 kcal
tuky
45 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny
8 g
sacharidy
28 g
Z toho cukry
11 g
bielkoviny
20 g
soľ
0,02 g
Zloženie: pražené oriešky (arašidy) 80%, sedmdesátipěti percentuálny čokoláda 12%, sušená trstinová šťava a himalájska soľ.

Arašidové-čokoládový krém.
Naposledy navštívené
Adidas ORIGINALSAdidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk