BOSU NexGen training equipment

Bosu (skratka „both sides up“) je obojstranné zariadenie, ktoré predstavuje jedinečnú kombináciu lopty a kroku. Jedna strana zariadenia je druh pneumatickej kupoly, ktorá pracuje (ohýba sa) pri každom pohybe cvičiaceho, zatiaľ čo druhá strana je plochá a pevná plošina. Dve rukoväte skryté vo vybraniach uľahčujú otočeni

Popis výrobku BOSU NexGen training equipment

Podkategórieostatné
KategóriaPríslušenstvo
RodMuži ženy
ŠportTraining
Typ produktuVýcvikové vybavenie
Kardiová výbavastepí

Bosu (skratka „both sides up“) je obojstranné zariadenie, ktoré predstavuje jedinečnú kombináciu lopty a kroku. Jedna strana zariadenia je druh pneumatickej kupoly, ktorá pracuje (ohýba sa) pri každom pohybe cvičiaceho, zatiaľ čo druhá strana je plochá a pevná plošina. Dve rukoväte skryté vo vybraniach uľahčujú otočenie zariadenia z jednej strany na druhú. Priemer plošiny je približne 65 cm.

Bosu nie je nič iné ako simulátor pohybov charakteristických pre rôzne športy. Základným prvkom je balančný tréning a Bosu ponúka v tomto ohľade veľké príležitosti. Je vhodný na statické aj dynamické cvičenia a cviky, ktoré zlepšujú rovnováhu tela. Má tiež veľký vplyv na stabilizáciu kufra.

Cvičiť môžete na jednom, dvoch alebo viacerých zariadeniach súčasne tým, že idete hore, dole, skáčete a kľačíte na kolenách. To všetko v akomkoľvek tempe, v rôznych pozíciách, vždy zaujímavé a hlavne bezpečne.

Tipy, ako nafúknuť BOSU
Hrot čerpadla opatrne vložte do otvoru na dne a nafúknite BOSU do výšky cca. 25 cm.

Záručná doba: 12 mesiacov

Naposledy navštívené
Adidas ORIGINALSAdidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk