chrániče Spokey HASBRO ARMOR sada modré, vel. L

Súprava chráničov Spokey Hasbro Nerf ARMOR na kolená, lakte a zápästie určené pre najmladších užívateľov! Súprava ARMOR poskytuje vynikajúcu ochranu pri jazde na kolobežke, korčuliach aj skateboarde!Vďaka výrazným a moderným farbám, sú chrániče na kolená, lakte a zápästie perfektným doplnkom všetkých malých skaterov.

Popis výrobku chrániče Spokey HASBRO ARMOR sada modré, vel. L

Súprava chráničov Spokey Hasbro Nerf ARMOR na kolená, lakte a zápästie určené pre najmladších užívateľov!

Súprava ARMOR poskytuje vynikajúcu ochranu pri jazde na kolobežke, korčuliach aj skateboarde!Vďaka výrazným a moderným farbám, sú chrániče na kolená, lakte a zápästie perfektným doplnkom všetkých malých skaterov. Vieme, že je dôležité odlíšiť sa, preto kladieme zvláštny dôraz originálnemu a vypracovanému dizajnu.Chrániče Spokey sú vyrobené v súlade s najnovšími trendmi a najmodernejšími farbami doplnené grafikou NERF.

Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité materiály najvyššej kvality.
Chrániče sú vyrobené z ľahkého materiálu . Ich nízka hmotnosť a mäkké polstrovanie poskytuje pohodlie počas jazdy.Zapínanie na suchý zips je veľmi pohodlné a zároveň odolné.Elastické pásky umožnia optimálne prispôsobiť chránič potrebám vášho dieťaťa . Chrániče sú pripevnené suchým zipsom, vďaka ktorému si každé dieťa poradí samostatne chrániče nasadiť či zložiť.

Súprava obsahuje:
Chrániče kolien
Chrániče lakťov
Chrániče zápästia

Vhodné pre deti do 50 kg.


Veľkosti:
S – koleno: 12,5 x 8,5 cm; lakte: 11,5 x 8 cm; zápästie: 13 x 7 cm
M – koleno: 14 x 10 cm; lakte: 12,5 x 8,5 cm; zápästie: 14,5 x 8 cm
L – koleno: 15,5 x 10 cm; lakte: 14 x 10 cm; zápästie: 14,5 x 8 cm

Parametre:
3-dielna sada: na lakte, kolená, zápästie
materiál: MESH K086, 10 mm tlmiaca pena EVA, PP
veľkosti: S, M, L
hmotnosť užívateľa: B (25 - 50 kg)

Naposledy navštívené
Adidas ORIGINALSAdidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk