Commercial Nordictrack S22i spinning bike N/A

Komerčný spinningový bicykel S22i je vynikajúcim vybavením určeným na cyklistický tréning. Je vybavený všetkými parametrami a funkciami potrebnými na vedenie profesionálneho cyklistického školenia. Bicykel má navyše 22-palcový farebný dotykový displej, ktorý zaručuje úžasný zážitok z interaktívneho školenia iFit. DIS... viac
Bežná cena: 2 630.4  (--42%)
3 112.64 € bez DPH
Odošleme do 5 pracovných dní
3 735.17 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

Commercial Nordictrack S22i spinning bike

Komerčný spinningový bicykel S22i je vynikajúcim vybavením určeným na cyklistický tréning. Je vybavený všetkými parametrami a funkciami potrebnými na vedenie profesionálneho cyklistického školenia. Bicykel má navyše 22-palcový farebný dotykový displej, ktorý zaručuje úžasný zážitok z interaktívneho školenia iFit.


DISPLEJ: 22 ”farebný, dotykový displej. Ovláda tréningové parametre a umožňuje vám zvoliť tréningové programy. Široký pozorovací uhol displeja umožňuje voľne čítať rýchlosť, vzdialenosť, čas, pulz a spotrebu kalórií.

RÝCHLE KĽÚČOVÉ KĽÚČE: Upravte svoju rýchlosť a sklon jednoduchým stlačením tlačidla. Nachádza sa na dosah ruky používateľa, aby ešte slobodnejšie riadil priebeh tréningu a možnosť zmeny nastavení.

PROGRAMY VÝCVIKU: Zakúpených 17 programov bez členstva v iFit. Vďaka členstvu v iFit získavame prístup k 2 000 videotréningom s osobnými trénermi a automatickému ovládaniu / nastavovaniu svahu v závislosti od zvolenej trasy.


VLAK DO RYTMU VAŠEJ HUDBY: Tréning v rytme obľúbenej hudby vám umožní trénovať ešte efektívnejšie. Pripojte prehrávač k hlavnej konzole a trénujte svoju obľúbenú hudbu. Školenie bude príjemné vďaka reproduktorom zabudovaným v konzolách. Zvukový port kompatibilný s technológiou IPod® / MP3 vám umožní počúvať hudbu z externých zariadení.

TRÉNUJTE DLHO, BEZ SVETA: Užite si pohodlie ventilátora AutoBreeze ™. Je umiestnená na hlavnej konzole, tesne pri tele, aby ste pri cvičení cítili príjemný chládok. Vďaka tlačidlám rýchleho prístupu môžete regulovať a upravovať úrovne prúdenia vzduchu podľa svojich preferencií.

TLAČIDLÁ RÝCHLE ZMENY NA RUKOJETI: Odpor počas jazdy môžete zmeniť bez zmeny polohy v sede. Gombíky máte vždy po ruke.Zakrivené sedlo: Športové sedadlo zaručuje pohodlný tréning. Nastavovací mechanizmus navyše umožňuje meniť výšku sedla a meniť vzdialenosť medzi sedlom a pedálmi, a teda dokonalé nastavenie polohy sedla pre nízkych a vysokých ľudí.

PEDÁLY: Ergonomicky tvarované, protišmykové pedále s nastaviteľnými bezpečnostnými popruhmi sú zárukou bezpečia a pohodlia počas tréningu.

DRŽIAK NA FĽAŠU: Hydratácia tela počas tréningu je zásadná, preto sú dva držiaky na fľaše v dosahu užívateľa, aby k nim bolo možné kedykoľvek počas tréningu.OBSAHOVANÉ Knedle: Vďaka činkám a stojanom vedľa riadidiel môžete kombinovať svoj kardio a silový tréning bez zbytočných prestávok na zosadnutie z bicykla a hľadanie činiek.

NASTAVENIE VÝŠKY RIADIEL: Výšku riadidiel môžete ľahko prispôsobiť svojej výške. To všetko sa deje pomocou gombíka na prednej strane bicykla.

DOPRAVNÉ KOLESÁ: Bez problémov presuňte svoj bicykel. Preprava je mimoriadne jednoduchá vďaka transportným kolieskam na prednej časti bicykla.

UŽÍVATEĽSKÁ MAXIMÁLNA HMOTNOSŤ: robustná konštrukcia bicykla je navrhnutá pre užívateľov s hmotnosťou nižšou ako 150 kg.VLAK V CELOM SVETE! - ČLENSTVO IFIT® (predáva sa osobitne): iFit vám dáva príležitosť využiť viac ako 2 000 rôznych tréningových programov zaznamenaných v HD kvalite. Každé školenie vedie osobný tréner a regulácia rýchlosti alebo sklonu sa automaticky upravuje v závislosti od zvolenej trasy.WORKOUT PROGRAMY - ZÁKLADNÁ VERZIA: Bez aktívneho členstva v iFit je k dispozícii 17 tréningových programov.

TRÉNINGY S TRÉNERMI: Tréningy sú okrem zakúpeného vybavenia rozdelené na rôzne druhy aktivít: chôdza, beh, pochod, cyklistika, eliptické cvičenia a cvičenia pre všeobecný rozvoj. Bezplatná verzia obsahuje ukážky behu, chôdze a pochodu.

Počas behu s trénerom vás neustále vyzýva, aby ste pokračovali v tréningu, a tiež rozpráva o histórii a zaujímavostiach regiónu. Neustále nás inštruuje, ako máme ísť, na čo si máme dať pozor, akú techniku použiť v závislosti od terénu. Môže zastaviť a ukázať vodopády, kaňony alebo malé káčatká prechádzajúce cez ulicu. Samotný bicykel upravuje rýchlosť a sklon podľa mapy, na ktorej jazdíme, môžeme ho však neustále upravovať (znižovať alebo zvyšovať hodnoty) podľa nášho uváženia.

TRÉNING NA MAPE: Interaktívne programy s mapami vám umožnia jazdiť vo vybranom teréne. Program iFit pomocou údajov služby Mapy Google generuje variabilitu vzdialenosti a nadmorskej výšky. Mapy s ukážkou 2 nahrá výrobca. V platenej verzii si môžeme vybrať miesta, ktoré poznáme alebo by sme chceli navštíviť. Ďalšou výhodou programov s mapami je možnosť pozorovania nášho tréningu na mape, satelitnom zobrazení alebo fotografiách Google Street View.

Týchto 17 programov je dosť na to, aby ste mohli svoje dobrodružstvo odštartovať behom a platformou iFit. Je dôležité, aby mal užívateľ bicyklov prístup na internet. Vyššie uvedené programy budete môcť používať iba vďaka aktívnemu internetovému pripojeniu. Ak je pripojenie neaktívne, používateľ bude môcť používať iba manuálny režim.

VÝCVIKOVÉ PROGRAMY - VERZIA S AKTÍVNYM ČLENSTVOM:

S aktívnym členstvom iFit je k dispozícii viac ako 2 000 tréningov.

Rovnako ako v základnej verzii máme možnosť využívať školenia v rôznych kategóriách, ale počet programov, trvanie a ich rozmanitosť sú oveľa väčšie. Každý tréning (s výnimkou manuálneho režimu a režimu navrhnutého používateľom na mape) vedie tréner, ktorý vás poučí, ako jazdiť alebo akú techniku máte počas cvičení používať.

OBLASOVÉ VÝCVIKY: 1 650 tréningov je rovnako ako v základnej verzii rozdelených na typy aktivít. Tu však používateľ získa plný prístup a môže si vybrať z kategórií, ako sú: série tréningov (dlhý úsek rozdelený na kratšie videá), rýchle cvičenie, chudnutie, intervaly, vytrvalosť.

CALORIE BURN: Hlavnými cieľmi programov je meranie nadmorskej výšky a rýchlosti s cieľom maximalizovať spálené kalórie.

LIVECAST STUDIO ™: Vďaka týmto školeniam má užívateľ možnosť zúčastniť sa skupinových aktivít doma. Tréneri spolu s ostatnými účastníkmi vykonávajú rôzne cvičenia a úlohy na konkrétnom vybavení.

SILOVÉ TRÉNINGY: Trenažér vám pomôže vykonávať efektívny silový tréning. Môžete si zvoliť cviky na hornú alebo dolnú časť tela, brucho a celú oblasť.

REGENERÁCIA: Sada tréningov, ktoré podporujú regeneračný proces tela. Používateľ si môže vybrať z cvičení jogy, strečingu a pohyblivosti, ako aj z chôdze alebo regenerácie.

MEDZINÁRODNÉ: Viac ako 150 tréningov je k dispozícii v čínštine, taliančine, španielčine a francúzštine.

VÝCVIK NA MAPE: Vo verzii s aktívnym členstvom v iFit si môžeme zvoliť miesta, ktoré poznáme alebo by sme chceli navštíviť. Ďalšou výhodou programov s mapami je možnosť pozorovania nášho behu na mape, satelitnom zobrazení alebo fotografiách Google Street View.

Kategória
Príslušenstvo
Rod
Muži ženy
Šport
Training
Typ produktu
Výcvikové vybavenie
Kardiová výbava
bicykle

Commercial Nordictrack S22i spinning bike

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
Naposledy navštívené
Crazy BoardCrocsHANNAHInov-8New BalanceNikeRDXSalomonSkechersUnder ArmourAdidas ORIGINALSAdidasAsicsMeteorMICOMizunoPuma
CZ
cz
SK
sk