Iso Worx NEW FORMULA 1kg vanilka - čučoriedka + Vitamín C 200g ZADARMO

ISO WORX ISO WORX v 1 kg balení, severská kvalita, 82% bielkovín + delikátnu chuť, to všetko bez použitia umelých sladidiel.Nová technológia prináša špičkovú kombináciu cros-flow srvátkového izolátu (WPI) s nulovým obsahom laktózy a aditívum prospešných MCT tukov z kokosového oleja.ISO WORX predstavuje novú generáciu s

Popis výrobku Iso Worx NEW FORMULA 1kg vanilka - čučoriedka + Vitamín C 200g ZADARMO

ISO WORX
ISO WORX v 1 kg balení, severská kvalita, 82% bielkovín + delikátnu chuť, to všetko bez použitia umelých sladidiel.
Nová technológia prináša špičkovú kombináciu cros-flow srvátkového izolátu (WPI) s nulovým obsahom laktózy a aditívum prospešných MCT tukov z kokosového oleja.
ISO WORX predstavuje novú generáciu srvátkových izolátov s maximálnou Biodostupnosť as nulovým obsahom umelých sladidiel a nežiaducich umelých a syntetických aditív, ktoré sú pre telo a životné prostredie neprirodzená. Delikátna, veľmi príjemná chuť a maximálna čistota umožňuje dlhodobé dávkovanie bez vedľajších nežiadúcich účinkov.
Pretože je ISO WORX jednoznačne zameraný na kvalitu a čistotu, je sladený iba steviol-glykozidy. ISO WORX neobsahuje žiadne Neplnohodnotná zdroje bielkovín ako je kolagén (beef proteín), či sójová bielkovina.
Aditívum prospešných MCT tuku z kokosového oleja = bonus pre bezproblémové zažívanie!
MCT (Medium Chain Triglycerides) sú zjednodušene povedané prospešné tuky so strednou dĺžkou reťazca. Už od polovice minulého storočia sa MTC tuky využívajú v klinickej výžive. Vďaka rýchlej vstrebateľnosti nezaťažujú organizmus a sú bežne používané pri vďaka svojim priaznivým účinkom na stav tráviaceho traktu. MCT tuky predstavujú zdroj energie, ktorý nemôže byť uložený do tukových zásob, ale naopak napomáha chrániť svalový glykogén a svalovú hmotu.
Hlavné benefity produktu:
- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- 82% bielkovín = Cros-flow srvátkový izolát (WPI)
- Aditívum MCT tukov z kokosového oleja
- Nulový obsah laktózy
- Bohatá chuť, ľahko sa konzumuje
- Neobsahuje umelé sladidlá
Značka Nutriworks
Mladá, úspešná a veľmi dynamická. Tak možno charakterizovať Nutriworks, fínsku značku zo zeme tisíce jazier. Celkový koncept značky, ktorá bola založená v roku 2009 v Helsinkách, vychádza z moderného a etického prístupu ku športovej výžive a to ako v súvislosti s najnovšími trendmi, tak sa zdravým životným štýlom. Projekt značky vznikol tiež v reakcii na silnejúce tzv. mainstreamový trend lacné športovej výživy veľmi nízkej kvality.
NutriWorks tak predstavuje profesionálny koncept športovej výživy určený predovšetkým pre športové kluby, výživové poradca a špecializované predajcu. Všetky produkty sú vyrábané vo Fínsku a Švédsku v súlade s najvyššími normami kvality. Hlavnou filozofiou značky je maximálna možná kvalita, funkčnosť, jednoduchosť a prijateľná cena. Tovar je ponúkané v dvoch radoch - biela rad je koncipovaná bez použitia umelých sladidiel a čierna rad s minimalizovaným obsahom umelých sladidiel.
Balenie: 1 kg
Dávkovanie: Rozmiešajte 30 g s 2-3 dl vody v šejkri, po dobu 25-30 sekúnd. Dávkujte po tréningu alebo počas dňa na desiatu.
Upozornenie: Skladujte v suchu a chlade, mimo dosahu detí. Vyrobené v závode spracovateľskom mlieko, vajcia a sóju.


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 1 x 30 g
100 g
30 g *
Energetická hodnota
1590 kJ / 380 kcal
477 kJ / 114 kcal
tuky
3,1 g
0,9 g
z toho nasýtené mastné kyseliny
2 g
0,6 g
sacharidy
2,3 g
0,7 g
z toho cukry
1,1 g
0,3 g
bielkoviny
86 g
26 g
soľ
0,3 g
0,09 g
* 1 dávka zodpovedá 30 g. Balenie obsahuje 33 dávok.
Typické aminokyselinové spektrum:
v 100 g bielkoviny
isoleucín
6,4 g
leucín
10,6 g
lyzín
9,6 g
metionín
2,2 g
fenylalanín
3,0 g
treonín
6,7 g
tryptofán
1,4 g
valín
5,9 g
alanín
5,0 g
arginín
2,1 g
kyselina asparágová
11,0 g
Cystín / cysteín
2,2 g
kyselina glutámová
18,1 g
glycín
1,4 g
histidín
1,7 g
prolín
5,5 g
serín
4,6 g
tyrozín
2,6 g
Zloženie: srvátkový proteínový izolát (bez laktózy), prášok s obsahom MCT [kokosový olej, rozpustná kukuričná vláknina, kazeinát sodný (alergén mlieko), emulgátor slnečnicový lecitín, protihrudkujúca látka oxid kremičitý], aróma, zahusťovadlo guarová guma, prášok z lyofilizovaných čučoriedok 1 %, emulgátor slnečnicový lecitín, sladidlo steviol-glykozidy, nízkotučný kakaový prášok.

Srvátkový proteínový izolát, so sladidlom. Bez laktózy.
Naposledy navštívené
Adidas ORIGINALSAdidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk