KetoWorx Meal 500g čokoláda + Vitamín C 200g ZADARMO

KETO WORX MEAL - Náhrada jedla pri spaľovaní nadbytočného tuku - Hrachový proteín + MCT prášok + kolagénové peptidy (zdroj hovädzí kolagén) - Podpora akékoľvek redukčné diéty - Podpora regenerácia - Sladené steviol-glykozidy Keto Worx Meal je primárne určený ako náhrada jedla (meal replacement) pri akomkoľvek type redu

Popis výrobku KetoWorx Meal 500g čokoláda + Vitamín C 200g ZADARMO

KETO WORX MEAL
- Náhrada jedla pri spaľovaní nadbytočného tuku
- Hrachový proteín + MCT prášok + kolagénové peptidy (zdroj hovädzí kolagén)
- Podpora akékoľvek redukčné diéty
- Podpora regenerácia
- Sladené steviol-glykozidy
Keto Worx Meal je primárne určený ako náhrada jedla (meal replacement) pri akomkoľvek type redukčnej diéty, pri ktorom sa znižuje príjem sacharidov. Obsahuje hrachový proteín, MCT prášok (kokosový olej, kukuričná vláknina a kazeinát sodný) a kolagénové peptidy. Keto Worx Meal plnohodnotným spôsobom nahrádza jedlo, pretože sa sústredí na všetky oblasti súvisiace s príjmom živín aj redukciou hmotnosti:
1.Hrachová bielkovina = stavebné látka a podpora regenerácie
2.MCT tuky = redukcia hmotnosti, zdroj energie a podpora regenerácie
3.Kolagénové peptidy = stavebné látka a podpora regenerácie
Hrachová bielkovina
Hrachová bielkovina nie je v doplnku obsiahnutý náhodou. Obsahuje veľké množstvo arginínu, aminokyseliny, ktorej vlastnosti súvisia s hladinou oxidu dusnatého a tiež sa spaľovaním podkožného tuku. Použitie arginínu je bežné v doplnkoch určených pre podporu tréningových výsledkov a okysličenie, a v posledných rokoch aj v doplnkoch pre podporu redukcie hmotnosti.
MCT tuky
Takzvané MCT tuky (Medium chain triglycerides - triglyceridy so stredne dlhým reťazcom) sú špeciálnym druhom tukov, ktorý je v súčasnej dobe súčasťou efektívnych stravovacích programov pre optimalizáciu hmotnosti. Vďaka ich kratšiemu reťazci sú ľahko stráviteľné a majú celý rad benefitov súvisiacich s tým, akým spôsobom je telo spracováva, a ako sa v tele správajú. Najpodstatnejšie je, že je telo spracováva odlišným spôsobom ako iné tuky. Využíva je totiž ako okamžitý zdroj energie, bez toho aby ich ukladalo v tukových bunkách. Ich vlastnosti súvisí s:
- Produkciou hormónov navodzujúcich pocit plnosti - peptidu YY a leptínu.
- Hmotnosťou, obezitou a obvodom pása
- Energiou a palivom pre telo
- Energiou a palivom pre mozog
- Stavom črevnej steny a mikrobiomu
Kolagénové peptidy (zdroj hovädzí kolagén)
Kolagén je jednou zo základných stavebných látok celého tela. Spolu s hrachovými proteínom je tak hlavnou živinou, zároveň jeho účinky v tele súvisí s regeneráciou tkanív a stavom zažívacieho traktu.

Hlavné benefity produktu:

- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Čistá, instantné forma
- Neobsahuje umelé sladidlá
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Redukčná diétu
- Spaľovanie nadbytočného tuku
Značka Nutriworks

Mladá, úspešná a veľmi dynamická. Tak možno charakterizovať Nutriworks, fínsku značku zo zeme tisíce jazier. Celkový koncept značky, ktorá bola založená v roku 2009 v Helsinkách, vychádza z moderného a etického prístupu ku športovej výžive, a to ako v súvislosti s najnovšími trendmi, tak sa zdravým životným štýlom. Projekt značky vznikol tiež v reakcii na silnejúce tzv. mainstreamový trend lacné športovej výživy veľmi nízkej kvality.

NutriWorks tak predstavuje profesionálny koncept športovej výživy určený predovšetkým pre športové kluby, výživové poradca a špecializované predajcu. Všetky produkty sú vyrábané vo Fínsku a Švédsku v súlade s najvyššími normami kvality. Hlavnou filozofiou značky je maximálna možná kvalita, funkčnosť, jednoduchosť a prijateľná cena. Tovar je ponúkané v dvoch radoch - biela rad je koncipovaná bez použitia umelých sladidiel a čierna rad s minimalizovaným obsahom umelých sladidiel.

Balenie: 500 g
Dávkovanie: Rozmiešajte 45 g (cca 3 odmerky) s 3 dl vody v šejkri. Vhodné pre osoby na keto diéte.
Upozornenie: Skladujte v suchu, chlade (15-25 ° C) a tmavom mieste, mimo dosahu detí. Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec, lepku, suchých škrupinových plodov, mandlí a rýb.


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 11 x 45 g
100 g
45 g *
Energetická hodnota
2165 kJ / 517 kcal
974 kJ / 233 kcal
tuky
38,5 g
17,3 g
z toho nasýtené mastné kyseliny
20,7 g
9,3 g
sacharidy
6,2 g
2,8 g
z toho cukry
0,7 g
0,3 g
bielkoviny
37,8 g
17 g
soľ
0,8 g
0,4 g
* 1 dávka zodpovedá 45 g. Balenie obsahuje 11 dávok.
Zloženie: Hrachová bielkovina, MCT prášok [kokosový olej, rozpustná kukuričná vláknina, kazeinát sodný (alergén mlieko)], emulgátor slnečnicový lecitín, kolagénové peptidy (zdroj hovädzí kolagén), kakaový prášok (12%), aróma, kokosové mlieko, maltodextrín, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, sladidlo steviol-glykozidy.

Hrachová bielkovina s MCT a kolagénovými peptidy, so sladidlom. S čokoládovou príchuťou.
 
Naposledy navštívené
Adidas ORIGINALSAdidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk