Mandle - Biela čokoláda pražené mělněné 330g (Mandľový krém s bielou čokoládou)

MANDLE - BIELA ČOKOLÁDA PRAŽENÉ MĚLNĚNÉ (MANDĽOVÝ KRÉM S bielou čokoládou) Lahodný krém z pražených mandlí a bielej čokolády. Krém neobsahuje palmový tuk, ani žiadne chemické prímesi alebo dochucovadlá. Vďaka použitiu starostlivo vybraných a kvalitných ingrediencií nie sú potrebné.Viac ako polovicu hmotnosti mandlí tvo

Popis výrobku Mandle - Biela čokoláda pražené mělněné 330g (Mandľový krém s bielou čokoládou)

MANDLE - BIELA ČOKOLÁDA PRAŽENÉ MĚLNĚNÉ (MANDĽOVÝ KRÉM S bielou čokoládou)

Lahodný krém z pražených mandlí a bielej čokolády. Krém neobsahuje palmový tuk, ani žiadne chemické prímesi alebo dochucovadlá. Vďaka použitiu starostlivo vybraných a kvalitných ingrediencií nie sú potrebné.

Viac ako polovicu hmotnosti mandlí tvoria prospešné tuky (mononenasýtené a polynenasýtené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny). Sú tiež bohatým zdrojom bielkovín, vitamínov a minerálnych látok. Veľkou prednosťou mandlí je aj ich Zásadotvornosť - pomáhajú proti prekysleniu organizmu. Ideálne do desiat pre všetkých športovcov.

Biela čokoláda obsiahnutá v produkte (kakaové maslo, trstinová šťava, sušené mlieko) pochádza z čokoládovne v Troubelice, kde k jej výrobe pristupujú maximálne starostlivo a čokoláda si tak zachováva svoju lahodnú chuť.

Balenie: 330 g
Upozornenie: Skladujte v tme a pri teplote do 25 ° C. Olej na povrchu je prirodzeným javom, pred konzumáciou premiešajte. Spotrebujte do jedného mesiaca po otvorení. Krajina pôvodu surovín: Španielsko, Česká republika. Môže obsahovať stopy arašidov, sezamu a ostatných stromových orechov.

Výživové údaje:
100 g
Energetická hodnota
2 690 kJ / 643 kcal
tuky
52 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny
11 g
sacharidy
24 g
Z toho cukry
11 g
bielkoviny
18 g
soľ
0 g
Zloženie: Pražené mandle 75%, biela čokoláda 25% (kakaové maslo, trstinová šťava, sušené mlieko).

Mandľový krém s bielou čokoládou.
Naposledy navštívené
Adidas ORIGINALSAdidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk