Nastaviteľná činka Bowflex Select Tech 552I N/A

N / A
Odošleme ihneď 1 ks skladom na e-shope
466.98 €
226.98 €
189.15 € bez DPH
Pri nákupe nad 80 € je cena dopravy za tovar ZDARMA
Výrobca: Bowflex
Kód: i476_12099117
EAN:
Nastaviteľné činky Bowflex SelectTech 552i je absolútna novinka a jedinečný produkt na trhu. Špeciálna technológia umožňuje ľahké nastavenie zaťaženia, čo šetrí čas a priestor. Namiesto nákupu 15 párov činiek vám teraz stačí iba jedna, ktorej záťaž sa dá prispôsobiť vašim aktuálnym tréningovým potrebám. Ďalšou výhodo... Zobraziť viac.
package
Cena kuriér GLS
3,90 €
package
Cena dopravy Packeta
2,80 €
package
Cena Slovenská Pošta
2,90 €
Viac o doprave>

Nastaviteľná činka Bowflex Select Tech 552I

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Popis a parametre
Popis a parametre

Nastaviteľné činky Bowflex SelectTech 552i je absolútna novinka a jedinečný produkt na trhu. Špeciálna technológia umožňuje ľahké nastavenie zaťaženia, čo šetrí čas a priestor. Namiesto nákupu 15 párov činiek vám teraz stačí iba jedna, ktorej záťaž sa dá prispôsobiť vašim aktuálnym tréningovým potrebám.

Ďalšou výhodou je prístup k bezplatnej špeciálne vyhradenej aplikácii, ktorá vám pomôže správne vykonávať cviky a prevedie vás tréningovými plánmi, aby ste mohli efektívne pracovať na jednotlivých svalových partiách.

ÚSPORA PRIESTORU: SelectTech 552i je predovšetkým šetrič priestoru. Vďaka systému zmeny záťaže vám namiesto 15 stačí jeden pár činiek. To znamená, že celý stojan môžete nahradiť závažiami za najkvalitnejšie, estetické a kompaktné činky. Odolný materiál, ktorý kryje kovové platne, zaisťuje jemné ukladanie a tichší tréning.

NASTAVENIE ZATIAŽENIA: Hmotnosť činky môžete ľahko zmeniť iba pohybom gombíka. Vďaka tomu pomocou jedného zariadenia môžete zdvihnúť 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 23 a dokonca 24 kg. Možnosť nastavenia pomocou malých hodnôt vám umožňuje postupne budovať svoju silu.

PRÉMIOVÉ RÚČKY: Špeciálne navrhnutá a vyrobená rukoväť s funkciou „protišmyku“ zaisťuje bezpečnosť a ešte väčší komfort používania.

APLIKÁCIA: Špeciálne vyhradená bezplatná aplikácia Bowflex SelectTech® vám poskytuje prístup k videám s cvičením. Naučíte sa počas tréningu udržiavať správne držanie tela a budete vykonávať hodnotnú prácu na konkrétnych svalových partiách. Cvičenie s činkami Bowflex SelectTech 552i znamená viac ako 50 cvičení!TECHNICKÉ DÁTA:


Vlastnosti: činky kompatibilné s vyhradenou aplikáciou Bowflex SelectTech® (aplikácia dostupná pre zariadenia so systémami Android a iOS)
Zmena záťaže: patentovaný systém zmeny záťaže jediným pohybom ruky
Počet videí s cvičeniami: viac ako 50
Počet konfigurácií: 15
Možnosti nastavenia zaťaženia: 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 23, 24 kg
Rozmery jednej činky: 40 x 20 x 23 cm (D x Š x V)
Hmotnosť produktu: 24 kg
POZNÁMKA: Cena platí za jednu činku (1 kus)
Určené na domáce použitie
Záruka: 2 roky


VÝSTRAHA! Film je ilustračným materiálom. Výbava v ňom uvedená sa môže mierne líšiť od vybavenia ponúkaného na predaj. Podrobná špecifikácia zariadenia je uvedená vyššie.

Podkategórie
Hula hoop
Kategória
Príslušenstvo
Rod
Muži ženy
Šport
Training
Typ produktu
Výcvikové vybavenie
Naposledy navštívené
Adidas ORIGINALSAdidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk