O nás

Sme spoločnosť zaoberajúca sa predajom a distribúciou športového oblečenia, obuvi a vybavenia.

Touto činnosťou sa zaoberáme už od roku 2011.

Aktuálne v našej ponuke nájdete desaťtisíce produktov známych svetový značiek ako sú Adidas, Adidas Originals, Nike, Nike Jordan, North Face, Under Armour, Puma, Asix, Crocs, New Balance, Reebok, Speedo, Wilson a mnoho ďalších.

Ponuku produktov tvoríme tak aby bola zaujímavá obsahovo ale aj vo veľmi výhodnom pomere cena/kvalita.

Všetky produkty sú pripravené k odoslaniu a u Vás doma sa ocitnú v prevažnej miere do 5 pracovných dní. Len výnimočne sa stane, že sa čas doručenia o málo pretiahne a v takých prípadoch Vás o tom vopred informujeme.
Tovar odosielame prostredníctvom overených partnerov: Slovenská Pošta, Zásielkovňa a GLS kuriér. Každú zásielku pred odovzdaním dopravcovi dôkladne skontrolujeme a zabalíme.

V tejto chvíli neprevádzkujeme žiadnu kamennú predajňu, ale pokiaľ by ste si chceli tovar prevziať osobne, môžete využiť druh dopravy prostredníctvom zásielkovne a vybrať si Vám najbližšie, s pomedzi viac ako 3 000 odberných miest.

V našom internetovom obchode môžete platiť rôznymi spôsobmi. Snažíme sa maximálne vychádzať našim zákazníkom v ústrety a preto sme zvolili nasledovné spôsoby úhrady.

  • Platba prevodom
  • Platba platobnou kartou (Go Pay)
  • Platba na dobierku (spoplatnená sumou 1€)

V prípade že Vám nesadne veľkosť, alebo ste neodhadli farbu, či z iného dôvodu, môžete zakúpený tovar vrátiť. Bližšie informácie o vrátení tovaru nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach.

V prípade reklamácií tak isto všetky podrobnosti nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach.

Adidas ORIGINALSAdidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk