Pre Whey 2kg jahoda

PRO WHEY CNP = originálne športová výživa z Veľkej Británie s tradíciou od roku 1998.PRE WHEY = pokročilá proteínová formula obsahujúce dva zdroje bielkovín bohaté na BCAA, glutamín a leucín, obsahujúce enzýmy Dygezyme TM a probiotické kultúry Lactospore TM.PRE WHEY = srvátková proteínová formula s dvoma zdrojmi proteí

Popis výrobku Pre Whey 2kg jahoda

PRO WHEY
CNP = originálne športová výživa z Veľkej Británie s tradíciou od roku 1998.
PRE WHEY = pokročilá proteínová formula obsahujúce dva zdroje bielkovín bohaté na BCAA, glutamín a leucín, obsahujúce enzýmy Dygezyme TM a probiotické kultúry Lactospore TM.
PRE WHEY = srvátková proteínová formula s dvoma zdrojmi proteínu určená pre konzumáciu po tréningu alebo kedykoľvek počas dňa.
- Srvátkový proteínový koncentrát
- Srvátkový proteínový izolát
- Pridané enzýmy Lactospore TM
- Prirodzene bohatý na vetvené aminokyseliny (BCAA)
PREMIUM WHEY = proteínová formula zložené z dvoch rýchlo stráviteľných zdrojov srvátkové bielkoviny pre čo najefektívnejšie doplnenie živín po tréningu alebo kedykoľvek počas dňa. PRE WHEY obsahuje pridané enzýmy Dygezyme TM a probiotické kultúry Lactospore TM zlepšujúce vstrebanie živín do svalovej hmoty.
Zameranie produktu:
- Svalová hmota
- Rast a regenerácia
Zložka č.1: Srvátkový proteínový koncentrát
Srvátkový proteínový koncentrát patrí medzi rýchlo stráviteľné zdroje bielkovín s vysokou biologickou
hodnotou, hodí sa pre suplementáciu predovšetkým po tréningu. Je bohatý na vetvené aminokyseliny - leucín, isouleucin a valín, a pri šetrnom spracovaní obsahuje veľké množstvo bioaktívnych bielkovinových frakcií ako laktoglobulín, laktoferín, laktalbumín a ďalšie.
Zložka č.2: Srvátkový proteínový izolát
Srvátkový proteínový izolát je tiež rýchle vstrebávanie zložkou, je bohatý na vetvené aminokyseliny, na rozdiel od koncentrátu má menej bioaktívnych bielkovinových frakcií, má ale vyšší celkový podiel bielkovín a menej laktózy a ďalších balastných látok.
Zložka č.3: Dygezyme ®
Patentované enzýmy Dygezyme TM (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza a proteáza) sú určené pre podporu vstrebávanie a posilňujú využitie obsiahnutých bielkovín organizmom. Je vhodné ich dopĺňať pri zvýšenej fyzickej záťaži, pri strese alebo pri chorobe.
Zložka č.4: Lactospore ®
Lactospore TM sú prospešné probiotické kultúry, ktorých vlastnosti súvisí so stavom zažívacieho traktu, fungovaním zažívanie a vstrebávaním živín do organizmu.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Efektívne doplnenie živín bezprostredne po výkone
- Komplexné zdroj srvátkové bielkoviny
Hlavné benefity produktu:
- 22 g bielkoviny na dávku
- Dva zdroje srvátkové bielkoviny
- Komplexné a rýchlo vstrebateľný zdroj živín
- Enzýmy a probiotické kultúry zvyšujúce efekt
- Kvalita silnej britskej značky CNP
CNP PROFESSIONAL = ŠPIČKOVÁ KVALITA s tradíciou VIAC AKO 20 ROKOV
CNP Professional je originálny športová výživa z Manchestru s tradíciou od roku 1998. Dobré meno značky je nerozlučne späté so zakladateľom, britskou legendou Kerry Kays a nezávislou organizáciou výrobcov farmárskeho mlieka First Milk (2000 nezávislých farmárov po celom Anglicku, Škótsku a Walese).Kerry Kayes je bývalý britský kulturista, tréner a výživový špecialista. Kayes pravidelne a dlhodobo poskytuje cenné rady špičkovým športovcom a klubom, nech sa jedná o UFC, alebo špičkové tímy Premier League, rugby, cyklistické tímy a ďalšie.
Hovorí sa, že ak chcete niečo urobiť perfektne, zvyčajne to musíte urobiť sami. Preto vyrába v CNP Professional svoje vlastné výrobky "in-house" a ako priamy výrobca sú preto hrdí na vysokú kvalitu. Na rozdiel od iných spoločností sú schopní vyrobiť takmer všetko, čo používame, a to vždy podľa našich vlastných náročných štandardov. Produkty CNP sú kompatibilné so Svetovou antidopingovou agentúrou (WADA) a sú testované spoločnosťou LGC (predtým HFL Sport Science), jednou z najuznávanejších nezávislých laboratórií pre dozor nad dopingom.

Balenie: 2 kg
Dávkovanie: zmiešajte 2 odmerky (30 g) s 200 ml chladenej vody v šejkri.

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu detí a slnko. Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje a lepku. Vhodné pre vegetariánov.


Výživové údaje príchuť jahoda (jahoda):
výživové údaje
100 g
30 g *
Energetická hodnota
1696kJ / 400 kcal
509 kJ / 120 kcal
tuky
Z toho nasýtené mastné kyseliny
7,3 g
2,6 g
2,2 g
0,8 g
sacharidy
Z toho cukry
8,0 g
5,0 g
2,4 g
1,5 g
bielkoviny
75 g
22,0 g
soľ
0,36 g
0,11 g
Lactospore TM
16 x 106 KTJ **
5 x 106 KTJ **
astragin ®
167 mg
50 mg
* 30 g zodpovedá jednej dávke, balenie obsahuje 66 dávok.
** Kolónie tvoriace jednotky
Zloženie: srvátková proteínová zmes (srvátkový proteínový konentrát, srvátkový proteínový izolát), aróma, farbivo extrakt z červenej repy, DigeZyme TM (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, neutrálne proteáza), Lactospore TM, sladidlo sukralóza, emulgátor sójový lecitín.

Instantná proteínová zmes, so sladidlom.
Naposledy navštívené
Adidas ORIGINALSAdidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk