Training rope Tiguar 3.8cm x 9.1m TI-BR0030

Tréningové laná Tiguar pre bojové laná sa používajú pri funkčnom tréningu, pri efektívnom zvyšovaní sily a zlepšovaní kondície. Bitkové laná debutovali na tréningu hráčov amerického futbalu Cincinnati Bengals a olympionikov zo zápasníckeho tímu. Odvtedy po úspešnom zložení skúšky hostí hráčov v tréningových miestnostia

Popis výrobku Training rope Tiguar 3.8cm x 9.1m TI-BR0030

Podkategórielaná
VýrobcaNorth Face
KategóriaPríslušenstvo
RodMuži ženy
ŠportTraining
Typ produktuĎalšie príslušenstvo
FarbaBlack
  • Tréningové laná Tiguar pre bojové laná sa používajú pri funkčnom tréningu, pri efektívnom zvyšovaní sily a zlepšovaní kondície. Bitkové laná debutovali na tréningu hráčov amerického futbalu Cincinnati Bengals a olympionikov zo zápasníckeho tímu. Odvtedy po úspešnom zložení skúšky hostí hráčov v tréningových miestnostiach a amatérov hľadajúcich efektívne tréningy po celom svete.
  • Hmotnosť bojových lán (v závislosti od zvolenej dĺžky lana, 6.55 kg alebo 8.73 kg) núti účastníkov vykonávať značnú prácu, ktorá sa týka takmer všetkých svalových skupín, najmä svalov horných častí tela. Cvičné laná sú vynikajúce pre kardio tréning a tiež efektívne zvyšujú silu.
  • Použitie zmesi PES / PP spôsobuje, že tiguarové laná sú v podstate necitlivé na vonkajšie faktory (kyseliny, zásady, UV žiarenie atď.)), ktorý je veľmi odolný (polypropylén sa používa napríklad pri výrobe nárazníkov automobilov) a je úplne vodotesný (absorpcia vody až do 0,03%).
Naposledy navštívené
Adidas ORIGINALSAdidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk