Arašidy 100% praženej mělněné chrumkavé 1000g (Arašidový krém chrumkavý)

Arašidy 100% PRAŽENÉ MĚLNĚNÉ chrumkavé (arašidové KRÉM chrumkavé) 100% tradičné arašidový krém je vyrobený z pražených plodov podzemnice olejnej, ktorý je chuťovo výrazne odlišný od raw arašidového krému. Napriek tomu zostávajú pražené arašidy bohatým zdrojom proteínov, zdravých tukov (mononenasýtených a polynenasýtený

Popis výrobku Arašidy 100% praženej mělněné chrumkavé 1000g (Arašidový krém chrumkavý)

Arašidy 100% PRAŽENÉ MĚLNĚNÉ chrumkavé (arašidové KRÉM chrumkavé)
100% tradičné arašidový krém je vyrobený z pražených plodov podzemnice olejnej, ktorý je chuťovo výrazne odlišný od raw arašidového krému. Napriek tomu zostávajú pražené arašidy bohatým zdrojom proteínov, zdravých tukov (mononenasýtených a polynenasýtených omega-3 a omega-6 mastných kyselín) a životne dôležitých esenciálnych minerálov a vitamínov. Obsahujú vo veľkej miere kyselinu listovú, ktorá pomáha chrániť mozgové bunky a zlepšuje pamäť a sústredenie. Arašidový krém chrumkavý je obohatený o kúsky rozsekaných arašidov, čím sa zvýrazní chuťový zážitok.
Novo pre váš Šufana vyrába arašidový krém z novej odrody arašidov od európskeho farmára. Krém má tak teraz výraznejšiu chuť.
Balenie: 1000 g
Upozornenie: Skladujte v chlade a tme. Olej na povrchu je prirodzeným javom, pred konzumáciou premiešajte. Spotrebujte do jedného mesiaca po otvorení. Krajina pôvodu surovín: podzemnica olejná - Argentína / USA. Môže obsahovať stopy sezamu a ostatných stromových orechov. Vhodné pre vegánov.

Výživové údaje:
100 g
Energetická hodnota
2 450 kJ / 585 kcal
tuky
50 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny
7 g
sacharidy
22 g
Z toho cukry
4 g
vláknina
8 g
bielkoviny
24 g
soľ
0 g
Zloženie: pražené oriešky (arašidy) 100%

Arašidový krém chrumkavý.
Naposledy navštívené
Adidas ORIGINALSAdidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk