Kokos - Mandle 300g (Kokosovo-mandľový krém)

Kokosový - MANDĽOVÝ KRÉM Kokosovo-mandľový krém je vyrobený z kokosovej dužiny s vysokým obsahom tuku a pražených mandlí.Spojením týchto výrazných ingrediencií vzniká lahodná kombinácia chutí a nezameniteľného arómou. Každá z ingrediencií si zachováva svoje nutričné hodnoty a zostáva zdrojom energie najmä v podobe nasý

Popis výrobku Kokos - Mandle 300g (Kokosovo-mandľový krém)

Kokosový - MANDĽOVÝ KRÉM
Kokosovo-mandľový krém je vyrobený z kokosovej dužiny s vysokým obsahom tuku a pražených mandlí.Spojením týchto výrazných ingrediencií vzniká lahodná kombinácia chutí a nezameniteľného arómou. Každá z ingrediencií si zachováva svoje nutričné hodnoty a zostáva zdrojom energie najmä v podobe nasýtených a nenasýtených tukov, esenciálnych minerálov a vitamínov. Tento mix chuťou má svoje nezastupiteľné miesto aj v kuchyni pri varení a pečení.
Tuhá konzistencia a biele kryštály sú prirodzeným javom pri nižších teplotách.Odporúčame pred konzumáciou ponechať pri izbovej teplote.
Balenie: 300 g
Upozornenie: Skladujte v chlade a tme. Olej na povrchu je prirodzeným javom, pred konzumáciou premiešajte. Spotrebujte do jedného mesiaca po otvorení. Krajina pôvodu surovín: kokosová dužina - Sri Lanka a mandle - Španielsko. Môže obsahovať stopy arašidov, sezamu a ostatných stromových orechov. Vhodné pre vegánov.

Výživové údaje:
100 g
Energetická hodnota
2 673 kJ / 638 kcal
tuky
60 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny
38 g
sacharidy
23 g
Z toho cukry
5 g
vláknina
14 g
bielkoviny
12 g
soľ
0 g
Zloženie: kokosová dužina 60% a pražené mandle 40%.

Kokosovo - mandľový krém.
Naposledy navštívené
Adidas ORIGINALSAdidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk