Pistácie Pražené mělněné 330g

PISTÁCIE 100% PRAŽENÉ MĚLNĚNÉ - Krém z pistácií - Prírodné výrobok bez akýchkoľvek chemických aditív - Bez lepku, bez palmového oleja Pistáciový krém je jeden z najluxusnejších záležitostí, ktoré si pre svoju raňajkách môžete vybrať. U Šufana ho vyrába z prémiových iránskych pistácií, ktoré si sami praží. Kombináciou

Popis výrobku Pistácie Pražené mělněné 330g

PISTÁCIE 100% PRAŽENÉ MĚLNĚNÉ
- Krém z pistácií
- Prírodné výrobok bez akýchkoľvek chemických aditív
- Bez lepku, bez palmového oleja

Pistáciový krém je jeden z najluxusnejších záležitostí, ktoré si pre svoju raňajkách môžete vybrať. U Šufana ho vyrába z prémiových iránskych pistácií, ktoré si sami praží. Kombináciou kvalitnej suroviny a skvelého vystretou vzniká produkt, ktorý vás určite zaujme a obľúbite si ho. 

Navyše pistácie rozdrvil do extra jemnej konzistencie, takže sa vám krásne zelený krém bude takpovediac rozpúšťať na jazyku.

Balenie: 330 g
Upozornenie: Skladujte v chlade a tme pri teplote do 25 ° C. Olej na povrchu je prirodzeným javom, pred konzumáciou premiešajte. Spotrebujte do jedného mesiaca po otvorení. Krajina pôvodu surovín: Irán. Môže obsahovať stopy arašidov, sezamu a ostatných stromových orechov.Vhodné pre vegánov.

Výživové údaje:
100 g
Energetická hodnota
2 485 kJ / 594 kcal
tuky
56 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny
6 g
sacharidy
19 g
Z toho cukry
0 g
bielkoviny
19,3 g
soľ
0 g
Zloženie: pražená pistáciová jadra 100%

Pistáciové maslo.
Naposledy navštívené
Adidas ORIGINALSAdidasAsicsCrazy BoardCrocsHANNAHInov-8MeteorMICOMizunoNew BalanceNikePumaRDXSalomonSkechersUnder Armour
CZ
cz
SK
sk